Студентський клуб

Сумський державний університет

ЕлІТний Джаз

6 квіт. 2017

«Це світський захід, який ми довго та старанно готували, а не звична “столовка”, підготована за кілька днів», — розповідає студентський декан факультету ЕлІТ Дар’я Геращенко.

До Дня ННІБТ "УАБС": нагородження кращих студентів 2016 року

16 лют. 2017

15 лютого у студентському клубі «SportLine» відбулася святкова церемонія нагородження кращих студентів Навчально-наукового інституту бізнес-технологій «УАБС» за підсумками 2016 року.

#гордістьУАБС

З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

5 січ. 2017

Бажаємо в Новому році втілення мрій і реалізації поставлених цілей! Хай Новий рік буде щедрим для вас на добро, перемоги, достаток, надійних друзів, вірне кохання, позитивні враження!

Студентські Ради гуртожитків №1а та №2а визначали кращих чоловіків гуртожитків в студентському клубі "Спортлайн"

12 груд. 2016

7 грудня в студентському клубі «Спортлайн» відбулася концертно–розважальна програма до Дня Збройних Сил України.