Студентський клуб

SPORTLINE

Сумський державний університет

Міжнародний день миру з квартирником під відкритим небом

25 вер. 2017

21 вересня у Міжнародний день миру за ініціативою ради гуртожитку №1 А відбулося свято студентської пісні і музики – традиційний осінній квартирник. Завдяки гарній погоді нам вдалося втілити давню мрію - влаштувати його на свіжому повітрі – літньому майдан...

ЕлІТний Джаз

6 квіт. 2017

«Це світський захід, який ми довго та старанно готували, а не звична “столовка”, підготована за кілька днів», — розповідає студентський декан факультету ЕлІТ Дар’я Геращенко.

До Дня ННІБТ "УАБС": нагородження кращих студентів 2016 року

16 лют. 2017

15 лютого у студентському клубі «SportLine» відбулася святкова церемонія нагородження кращих студентів Навчально-наукового інституту бізнес-технологій «УАБС» за підсумками 2016 року.

#гордістьУАБС

З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

5 січ. 2017

Бажаємо в Новому році втілення мрій і реалізації поставлених цілей! Хай Новий рік буде щедрим для вас на добро, перемоги, достаток, надійних друзів, вірне кохання, позитивні враження!