Студентський клуб Спортлайн

СК "Спортлайн" є структурним підрозділом культурно-мистецького центру Сумського державного університету.

Головна мета діяльності СК «Спортлайн» - організація дозвілля студентської молоді, розвиток творчих здібностей студентів, створення молодіжної комунікативної платформи з метою обміну досвідом, розвитку особистісних властивостей, мультикультурної комунікації, а також служить базою для проведення культурно-виховних заходів студентів СумДУ.

Наша булівля

Студентський клуб «Спортлайн» став майданчиком для переглядів фільмів, англомовного клубу, дискусійних вечорів, тренінгів, форумів тощо.

1-2fec3a0cbf.jpg2-ede782587d.jpg3-4ae67a7dd7.jpg4-ab3dfe49a6.jpg

До послуг відвідувачів: основний зал (трансформаційна зала, що дозволяє проведення банкетів, святкувань, тренінгів, конференцій тощо), банкетна зала (проведення приватних зустрічей, перегляд фільмів тощо).

Студентський клуб надає платні послуги, перелік та вартість яких ви можете знайти за  посиланням