У СумДУ грали в «елітарне» «Що? Де? Коли?»

10-11 грудня Сумський державний університет та громадська організація «Сумський інтелект-клуб» провели зимову серію ігор «Що? Де? Коли?». У приміщенні університетського студентського клубу «Спортлайн» цей захід зібрав 5 найкращих команд та «еліту» інтелектуальних ігор міста Суми. Більшість складу кожної з команд – студенти, випускники та викладачі СумДУ.

Родзинкою таких ігор є максимальне наближення до телевізійної версії – парадне вбрання, складні запитання від «глядачів» та офіційна атмосфера. Кожна команда зіграла проти глядачів, а дві найкращі завоювали право грати фінальні ігри. І хоча в обох фіналах перемоги святкували саме «глядачі», усі учасники та гості залишилися задоволеними проведеним інтелектуальним святом. Найкращі гравець та автор запитання отримали цінні подарунки від організаторів.

На черзі - весняна серія ігор і визначення кращої команди та кращого гравця сезону.

матеріали взято за посиланням